Seaside Alanya Real Estate; Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs'ta satılık daire, villa, arsa, otel ve işyerleri
Əmlak
Əmlak Axtarış
Bölgə
SEASİDE Haqqında
Əlaqə
Abdullah TUNCER
Mobil: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adres: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Əlaqə Forması
Ad
Email
Tel
Adres
Mesaj
Təhlükəsizlik Kodu
 


General Manager
Abdullah TUNCER
Mobil: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adres: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Europe,Middle East
Shahnaz Djalali
Tel: 0046 (0) 734038364
Adres: Persian Representative
E-Mail: shahnaz@seaside-alanya.com
Russia
Айтен Тунджер
Mobil: 00905326840342
Tel: 00902425144422
Tel: 00902425144422
E-Mail: ayten@seasidealanya.ru
Sweden
Mehran Jalali - Sweden Branch
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Adres: Garverigatan 1 Göteborg Sweden
E-Mail: mehran@seaside-alanya.com
Iran
Yaghoob Najari - Tehran Branch
Mobil: 0090 535 230 15 33 Yaghoob Najari
Mobil: 0098 9212037088 Sahar Norahmar
Tel: 0098 2188066727-29 / 0098 88773592-88773794
Faks: 0098 88211183
Adres: 12 th floor no:122 Sadaf Tower Sheikh- Bahaei Sq Vanak Tehran Iran
E-Mail: y.najari@seaside-alanya.com
Skype: ya_najari
Russia
Екатерина Балицкая
Mobil: 0090 537 773 59 55
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: katerina@seasidealanya.ru
Urmu
Urmiye Branch
Mobil: 0098 443 343 10 29 ( viber )
Tel: 0098 443 343 10 27
Tel: 0098 930 541 93 99
Adres: Unit 10 Floor No : 5 In front of YAS Complex Hall Varzesh St Ouromie Iran
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Kirgizistan
Raşit Yılmaz
Mobil: 00996 555 155 855
Tel: 00996 312 96 20 20
Tel: 00996 312 96 20 20
Adres: г. Бишкек БЦ "Россия", Раззакова 19, 3 этаж, 307 каб.
E-Mail: rasit@seasidealanya.ru
Europe
Per Åhlund (contact Sweden)
Tel: 0046 (0) 734 17 50 00
E-Mail: per@seaside-alanya.com
Office
Bekir Özdemir
Mobil: 0090 544 869 03 01
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: bekir@seaside-alanya.com
Middle East (Dubai , Qatar)
Mohammed Cyrus Jalali
Mobil: +46 736393710
Tel: +90 242 514 44 22
E-Mail: cyrus@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Akbar Abdi
Mobil: Sweden: (+)46-736 517670
Mobil: Iran :(+)98-919 6263786
E-Mail: akbar@seasidealanya.se
Skype: behrooz1982
Europe,Middle East
Vahid Sahaffi
Mobil: 0090 535 435 88 52
Mobil: 0046 708 29 57 54
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: vahid@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Maryam MAMDOUH
Mobil: 0090 544 537 95 98
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: maryam@seaside-alanya.com
Skype: marialanya
Satış Danışmanı
Gozde Çetin
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: gozde@seaside-alanya.com
Iran
Tanaz Sadeghian
Mobil: +982165445213
Mobil: +989123102723
Mobil: +989121137896
Adres: Unit12,No.9,Ahmad Ali Ozgoli Alley,Sohanak St. ,Minicity,Tehran,Iran
E-Mail: tsadeghianshayanhakimpharmacy@yahoo.com
Germany
Mahmut Sezer
Mobil: 0090 538 052 25 57
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: mahmut@seaside-alanya.com
Hollanda
Yildiray Erkoc
Mobil: 0031687560113
Mobil: 0090 554 503 08 00
Tel: 0090 242 514 25 39 - Horizon Otel
Tel: 0090 242 514 25 39 - Horizon Otel
Adres: Horizon Apart Hotel - Cumhuriyet Mah Kardelen Sok 07400 Alanya - Antalya Turkiye
E-Mail: Yildiray@seaside-alanya.com
Skype: Alcon22alanya
Norway
Bahnaz TABRIZI
Mobil: 0047 9100 8308
Tel: +90 242 514 44 22
Tel: +90 242 514 44 22
Adres: Norway
E-Mail: bahnaz@seaside-alanya.com




Əsas səhifə | Əlaqə