Seaside Alanya Real Estate; Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs'ta satılık daire, villa, arsa, otel ve işyerleri
Ejendom
Ejendoms søgning
By
Om Seaside
Kontakt
Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adresse: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Kontakt for
Navn
E-mail
Tel
Adresse
Besked
Sikkerheds kode
 



Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adresse: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com

Shahnaz Djalali
Tel: 0046 (0) 734038364
Adresse: Persian Representative
E-Mail: shahnaz@seaside-alanya.com

Айтен Тунджер
GSM: 00905326840342
Tel: 00902425144422
Tel: 00902425144422
E-Mail: ayten@seasidealanya.ru

Mehran Jalali - Sweden Branch
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Adresse: Garverigatan 1 Göteborg Sweden
E-Mail: mehran@seaside-alanya.com

Екатерина Балицкая
GSM: 0090 537 773 59 55
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: katerina@seasidealanya.ru
Urmiye
Urmiye Branch
GSM: 0098 443 343 10 29 ( viber )
Tel: 0098 443 343 10 27
Tel: 0098 930 541 93 99
Adresse: Unit 10 Floor No : 5 In front of YAS Complex Hall Varzesh St Ouromie Iran
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Kirgizistan
Raşit Yılmaz
GSM: 00996 555 155 855
Tel: 00996 312 96 20 20
Tel: 00996 312 96 20 20
Adresse: г. Бишкек БЦ "Россия", Раззакова 19, 3 этаж, 307 каб.
E-Mail: rasit@seasidealanya.ru

Bekir Özdemir
GSM: 0090 544 869 03 01
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: bekir@seaside-alanya.com

Mohammed Cyrus Jalali
GSM: +46 736393710
Tel: +90 242 514 44 22
E-Mail: cyrus@seaside-alanya.com

Akbar Abdi
GSM: Sweden: (+)46-736 517670
GSM: Iran :(+)98-919 6263786
E-Mail: akbar@seasidealanya.se
Skype: behrooz1982

Maryam MAMDOUH
GSM: 0090 544 537 95 98
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: maryam@seaside-alanya.com
Skype: marialanya
Iran
Tanaz Sadeghian
GSM: +982165445213
GSM: +989123102723
GSM: +989121137896
Adresse: Unit12,No.9,Ahmad Ali Ozgoli Alley,Sohanak St. ,Minicity,Tehran,Iran
E-Mail: tsadeghianshayanhakimpharmacy@yahoo.com
Germany
Mahmut Sezer
GSM: 0090 538 052 25 57
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: mahmut@seaside-alanya.com




Hjemmeside | Kontakt