Seaside Alanya Real Estate; Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs'ta satılık daire, villa, arsa, otel ve işyerleri
Kiinteistöt
Real Estate Search
Alue
Tietoja SEASIDE
Yhteystiedot
Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Puhelin: +90 242 514 44 22
Osoite: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Yhteydenottolomake
Nimi
Sähköposti
Puhelin
Osoite
Post
Security Code
 


General Manager
Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Puhelin: +90 242 514 44 22
Osoite: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Europe,Middle East
Shahnaz Djalali
Puhelin: 0046 (0) 734038364
Osoite: Persian Representative
E-Mail: shahnaz@seaside-alanya.com
Venäjä
Айтен Тунджер
GSM: 00905326840342
Puhelin: 00902425144422
Puhelin: 00902425144422
E-Mail: ayten@seasidealanya.ru
Sweden
Mehran Jalali - Sweden Branch
Puhelin: +46 (0)76-714 44 63
Puhelin: +46 (0)76-714 44 63
Osoite: Garverigatan 1 Göteborg Sweden
E-Mail: mehran@seaside-alanya.com
Venäjä
Екатерина Балицкая
GSM: 0090 537 773 59 55
Puhelin: 0090 242 514 44 22
Puhelin: 0090 242 514 44 22
E-Mail: katerina@seasidealanya.ru
Urmiye
Urmiye Branch
GSM: 0098 443 343 10 29 ( viber )
Puhelin: 0098 443 343 10 27
Puhelin: 0098 930 541 93 99
Osoite: Unit 10 Floor No : 5 In front of YAS Complex Hall Varzesh St Ouromie Iran
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Kirgizistan
Raşit Yılmaz
GSM: 00996 555 155 855
Puhelin: 00996 312 96 20 20
Puhelin: 00996 312 96 20 20
Osoite: г. Бишкек БЦ "Россия", Раззакова 19, 3 этаж, 307 каб.
E-Mail: rasit@seasidealanya.ru
Office
Bekir Özdemir
GSM: 0090 544 869 03 01
Puhelin: 0090 242 514 44 22
Puhelin: 0090 242 514 44 22
E-Mail: bekir@seaside-alanya.com
Middle East (Dubai , Qatar)
Mohammed Cyrus Jalali
GSM: +46 736393710
Puhelin: +90 242 514 44 22
E-Mail: cyrus@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Akbar Abdi
GSM: Sweden: (+)46-736 517670
GSM: Iran :(+)98-919 6263786
E-Mail: akbar@seasidealanya.se
Skype: behrooz1982
Europe,Middle East
Maryam MAMDOUH
GSM: 0090 544 537 95 98
Puhelin: 0090 242 514 44 22
Puhelin: 0090 242 514 44 22
E-Mail: maryam@seaside-alanya.com
Skype: marialanya
Iran
Tanaz Sadeghian
GSM: +982165445213
GSM: +989123102723
GSM: +989121137896
Osoite: Unit12,No.9,Ahmad Ali Ozgoli Alley,Sohanak St. ,Minicity,Tehran,Iran
E-Mail: tsadeghianshayanhakimpharmacy@yahoo.com
Germany
Mahmut Sezer
GSM: 0090 538 052 25 57
Puhelin: 0090 242 514 44 22
Puhelin: 0090 242 514 44 22
E-Mail: mahmut@seaside-alanya.com




Etusivu | Yhteystiedot