Seaside Alanya Real Estate; Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs'ta satılık daire, villa, arsa, otel ve işyerleri
Real Estate
Real Estate Search
Region
Om SEASIDE
Kontakt
Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Telefon: +90 242 514 44 22
Adresse: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Contact Form
Navn
Email
Telefon
Adresse
Innlegg
Sikkerhetskode
 


General Manager
Abdullah TUNCER
GSM: +90 532 684 03 42
Telefon: +90 242 514 44 22
Adresse: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Europe,Middle East
Shahnaz Djalali
Telefon: 0046 (0) 734038364
Adresse: Persian Representative
E-Mail: shahnaz@seaside-alanya.com
Russland
Айтен Тунджер
GSM: 00905326840342
Telefon: 00902425144422
Telefon: 00902425144422
E-Mail: ayten@seasidealanya.ru
Sweden
Mehran Jalali - Sweden Branch
Telefon: +46 (0)76-714 44 63
Telefon: +46 (0)76-714 44 63
Adresse: Garverigatan 1 Göteborg Sweden
E-Mail: mehran@seaside-alanya.com
Iran
Yaghoob Najari - Tehran Branch
GSM: 0090 535 230 15 33 Yaghoob Najari
GSM: 0098 9212037088 Sahar Norahmar
Telefon: 0098 2188066727-29 / 0098 88773592-88773794
Fax: 0098 88211183
Adresse: 12 th floor no:122 Sadaf Tower Sheikh- Bahaei Sq Vanak Tehran Iran
E-Mail: y.najari@seaside-alanya.com
Skype: ya_najari
Russland
Екатерина Балицкая
GSM: 0090 537 773 59 55
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: katerina@seasidealanya.ru
Urmiye
Urmiye Branch
GSM: 0098 443 343 10 29 ( viber )
Telefon: 0098 443 343 10 27
Telefon: 0098 930 541 93 99
Adresse: Unit 10 Floor No : 5 In front of YAS Complex Hall Varzesh St Ouromie Iran
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Kirgizistan
Raşit Yılmaz
GSM: 00996 555 155 855
Telefon: 00996 312 96 20 20
Telefon: 00996 312 96 20 20
Adresse: г. Бишкек БЦ "Россия", Раззакова 19, 3 этаж, 307 каб.
E-Mail: rasit@seasidealanya.ru
Europe
Per Åhlund (contact Sweden)
Telefon: 0046 (0) 734 17 50 00
E-Mail: per@seaside-alanya.com
Office
Bekir Özdemir
GSM: 0090 544 869 03 01
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: bekir@seaside-alanya.com
Middle East (Dubai , Qatar)
Mohammed Cyrus Jalali
GSM: +46 736393710
Telefon: +90 242 514 44 22
E-Mail: cyrus@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Akbar Abdi
GSM: Sweden: (+)46-736 517670
GSM: Iran :(+)98-919 6263786
E-Mail: akbar@seasidealanya.se
Skype: behrooz1982
Europe,Middle East
Vahid Sahaffi
GSM: 0090 535 435 88 52
GSM: 0046 708 29 57 54
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: vahid@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Maryam MAMDOUH
GSM: 0090 544 537 95 98
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: maryam@seaside-alanya.com
Skype: marialanya
Sales Consultant
Gozde Çetin
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: gozde@seaside-alanya.com
Iran
Tanaz Sadeghian
GSM: +982165445213
GSM: +989123102723
GSM: +989121137896
Adresse: Unit12,No.9,Ahmad Ali Ozgoli Alley,Sohanak St. ,Minicity,Tehran,Iran
E-Mail: tsadeghianshayanhakimpharmacy@yahoo.com
Germany
Mahmut Sezer
GSM: 0090 538 052 25 57
Telefon: 0090 242 514 44 22
Telefon: 0090 242 514 44 22
E-Mail: mahmut@seaside-alanya.com
Netherland
Yildiray Erkoc
GSM: 0031687560113
GSM: 0090 554 503 08 00
Telefon: 0090 242 514 25 39 - Horizon Otel
Telefon: 0090 242 514 25 39 - Horizon Otel
Adresse: Horizon Apart Hotel - Cumhuriyet Mah Kardelen Sok 07400 Alanya - Antalya Turkiye
E-Mail: Yildiray@seaside-alanya.com
Skype: Alcon22alanya
Norway
Bahnaz TABRIZI
GSM: 0047 9100 8308
Telefon: +90 242 514 44 22
Telefon: +90 242 514 44 22
Adresse: Norway
E-Mail: bahnaz@seaside-alanya.com




Hjem | Kontakt