Seaside Alanya Real Estate; Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Kıbrıs'ta satılık daire, villa, arsa, otel ve işyerleri
Emlak
Emlak Arama
Bölge
SEASIDE Hakkında
İletişim
Abdullah TUNCER
Cep: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adres: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
İletişim Formu
Ad
Email
Tel
Adres
Mesaj
Güvenlik Kodu
 


General Manager
Abdullah TUNCER
Cep: +90 532 684 03 42
Tel: +90 242 514 44 22
Adres: Seaside Alanya Real Estate Cumhuriyet Mah. Yasar Dogu Cad. Kısmet Apt. 45/A 07400 Alanya TURKIYE
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Skype: abdullahtuncer07
Msn: kur-sad85@hotmail.com
Europe,Middle East
Shahnaz Djalali
Tel: 0046 (0) 734038364
Adres: Persian Representative
E-Mail: shahnaz@seaside-alanya.com
Rusya
Айтен Тунджер
Cep: 00905326840342
Tel: 00902425144422
Tel: 00902425144422
E-Mail: ayten@seasidealanya.ru
Sweden
Mehran Jalali - Sweden Branch
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Tel: +46 (0)76-714 44 63
Adres: Garverigatan 1 Göteborg Sweden
E-Mail: mehran@seaside-alanya.com
Rusya
Екатерина Балицкая
Cep: 0090 537 773 59 55
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: katerina@seasidealanya.ru
Urmiye
Urmiye Branch
Cep: 0098 443 343 10 29 ( viber )
Tel: 0098 443 343 10 27
Tel: 0098 930 541 93 99
Adres: Unit 10 Floor No : 5 In front of YAS Complex Hall Varzesh St Ouromie Iran
E-Mail: info@seaside-alanya.com
Kırgızistan
Raşit Yılmaz
Cep: 00996 555 155 855
Tel: 00996 312 96 20 20
Tel: 00996 312 96 20 20
Adres: г. Бишкек БЦ "Россия", Раззакова 19, 3 этаж, 307 каб.
E-Mail: rasit@seasidealanya.ru
Ofis
Bekir Özdemir
Cep: 0090 544 869 03 01
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: bekir@seaside-alanya.com
Middle East (Dubai , Qatar)
Mohammed Cyrus Jalali
Cep: +46 736393710
Tel: +90 242 514 44 22
E-Mail: cyrus@seaside-alanya.com
Europe,Middle East
Akbar Abdi
Cep: Sweden: (+)46-736 517670
Cep: Iran :(+)98-919 6263786
E-Mail: akbar@seasidealanya.se
Skype: behrooz1982
Europe,Middle East
Maryam MAMDOUH
Cep: 0090 544 537 95 98
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: maryam@seaside-alanya.com
Skype: marialanya
İran
Tanaz Sadeghian
Cep: +982165445213
Cep: +989123102723
Cep: +989121137896
Adres: Unit12,No.9,Ahmad Ali Ozgoli Alley,Sohanak St. ,Minicity,Tehran,Iran
E-Mail: tsadeghianshayanhakimpharmacy@yahoo.com
Almanya
Mahmut Sezer
Cep: 0090 538 052 25 57
Tel: 0090 242 514 44 22
Tel: 0090 242 514 44 22
E-Mail: mahmut@seaside-alanya.com




Anasayfa | İletişim